کانال استخدام مشهد

 فعالیت کانال استخدام و کاریابی مشهد:

مجموعه استخدام بیلند مفتخر است از سال ۱۳۹۵ در زمینه ی اخبار استخدام سراسری و دولتی و همچنین انتشار آگهی های استخدام در مشهد فعال خود را آغاز نموده است.

همه ی تلاش ما در جهت ارائه اخبار و آگهی ها به بهترین نحو ممکن برای کارفرماها و کارجوهای عزیز بوده است. تعداد زیادی از کارفرماها در مجموعه ما نیرو مورد نظرشان را پیدا کرده اند و تعداد زیادی از کارجویان که متناسب با شرایطشان استخدام شده اند.

از تمامی نرم افزار ها و بسترهای مختلف برای انتشار همه جانبه مطالب استفاده نموده ایم و هم اکنون در نرم افزار های تلگرام ، اینستاگرام ،سروش با عنوان استخدام مشهد فعالیت مداوم داریم.

تلگرام یکی از نرم افزارهایی که به خاطر محبوبیت و کارایی متفاوت سعی بر آن داشتیم تا با استفاده از آن به بهترین نحو پاسخگوی اعضای محترم باشیم.

مواردی که در کانال تلگرام منتشر می شود:

۱. اخبار استخدام دولتی و سراسری ،ادارات ،کارخانجات ،شرکت های معتبر در خراسان رضوی و مشهد

۲. انتشار آگهی های استخدام و کاریابی در مشهد

۳. انتشار روزانه نیازمندی های روزنامه خراسان رضوی

۴. آگهی های دعوت به همکاری ،واگذاری واحد تجاری و ابزار کار ،سرمایه گزاری و جویای کار

۵. اخبار مشاغل، بازار کار در شهر مشهد

۶٫ ثبت آگهی استخدام رایگان ،جویای کار ،تبلیغات شغلی و ارتباط با مدیریت

جهت ورود کلیک کنید

 

توجه: در صورتی که جهت ورود به کانال با نرم افزارهای هاتگرام و طلاگرام با مشکل مواجه شدید از نسخه های اصلی تلگرام استفاده نمایید.


نصب نرم افزارهای هاتگرام و طلاگرام جهت ورود به کانال:

هاتگرام برای اندروید

 

طلاگرام برای اندروید

 

تل دی آر (teleDR) برای اندروید

تاثیر فعالیت در شبکه های اجتماعی بر آینده شغلی و استخدام دولتی:

 

لازم دانستیم خدمت کاربرانی که در شبکه های اجتماعی فعالیت می کنند و قصد استخدام در شرکت های مهم و ادارات دولتی دارند نکاتی عرض کنیم.

در هفته های اخیر شاهد بروز مشکلاتی برای چند ورزشکار و چهره سرشناس در ارتباط با انتشار تصاویر خصوصی و مطالب آن ها در شبکه های و فضای مجازی بودیم. این موضوع مشکلات عدیده ای را برای این افراد ایجاد کرده است. یکی از این مسائل تحت الشعاع قرار دادن آینده حرفه ای و شغلی این چهره های سرشناس است. درمطلب پیش رو مواردی در ارتباط با آسیب ها و تهدیداتی که شبکه های اجتماعی می توانند با توجه به رفتار بی‌محابای افراد در شبکه های اجتماعی به جایگاه و آینده شغلی آن ها وارد کنند ارائه شده است.
لازم به ذکر است که این آسیب ها و مشکلات، تنها مربوط به کشور ما ایران نمی شود بدین منظور از آمار اداره کار کشور استرالیا در ارتباط با مشکلات شبکه های، استفاده شده است.
رزومه کاری شما ممکن است به گونه ای باشد که یک فرد ایده آل برای هر استخدام کننده ای باشید، اما ممکن است موردی در سوابق غیرکاری شما باشد که این روند خوب را متوقف کند.
اگر شما در رسانه های اجتماعی فقط یک فعالیت صرفاً اجتماعی داشته باشید، مرز و خط مشخصی بین فعالیت های شخصی و حرفه ای وجود ندارد و این فضا مبهم است. رسانه ای اجتماعی در حال تبدیل به یک ابزار ارزشمند برای شبکه سازی هستند و همچنین دارای نقش مهمی در روند استخدام افراد هستند، اما این مسئله همانند یک شمشیر دو لبه است.
رسانه های اجتماعی و شغل : خطوط نامشخص
با توجه به آمار منتشر شده در استرالیا، شبکه اجتماعی فیسبوک با ۱۳۴۰۰۰۰۰ کاربر دارای بیشترین مخاطب می باشد. در همین حال ۳۹۰۰۰۰۰ نفر نیز از وب سایت Linkedin که مربوط به حرفه و مشاغل افراد است استفاده می کنند. 
افرادی که به دنبال شغل می گردند باید از این موضوع آگاه باشند، افراد و سازمان هایی که قصد استخدام افراد را دارند فقط رزومه کاری که توسط شخص ارائه می شود را بررسی نمی کنند. آن ها همچنین ممکن است سوابق شما را از طریق Google جستجو کنند و یا اگر صفحه ای در Linkedin داشته باشید آن را مشاهده کنند و در دیگر شبکه های اجتماعی پروفایل شما را بررسی کنند. این بدان معناست که آن ها آخرین عکس ها، تصاویر و مطالبی را که در شبکه های اجتماعی قرار داده اید مشاهده می کنند پس بهتر است در مورد مطالبی که می خواهید در شبکه های اجتماعی قرار دهید تجدید نظر کنید.
یکی از مسئولان اداره کار استرالیا موارد زیر را در رابطه با مشکلات به وجود آمده برای افراد جویای کار و هچنین شاغل بیان کرده است:
برخی کارمندان نارضایتی و شکایت های خود از کار، محیط کار و رئیس خود را به صورت بی محابا و دربعضی مواقع همراه با بی احترامی در شبکه های اجتماعی اعلام می کنند. در همین رابطه اداره کار با تعدادی از کارمندان مواجه شده است که به علت فعالیت های خود در فضای مجازی از کار اخراج شده اند و اغلب آن ها بیان می کنند که فکر نمی کردند رئیس و یا کارفرمای آن ها مطالبشان را در فضای مجازی پیدا کنند. این مطلب را نه تنها افراد شاغل بلکه جویندگان کار نیز باید به عنوان یک هشدار در نظر داشته باشند.
افرادی که پیشنهاد کاری دریافت کرده اند یا حتی قرارداد کار امضا کردند، باید در برابر رفتار خود در رسانه های اجتماعی مسئول باشند و بسیار با احتیاط گام بردارند.
در تحقیقاتی که توسط اداره کار استرالیا انجام شده است، مشخص می شود که استفاده از رسانه های اجتماعی توسط کارفرمایان برای استخدام افراد رو به افزایش است.
پس برای حضوری درست و مطمئن در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی که به آینده شغلی ما لطمه نزند، چگونه باید رفتار کنیم؟
• عضویت در شبکه های اجتماعی تخصصی 
بهتر است در شبکه هایی تخصصی عضو شوید که مهارت های شغلی و توانمندی های شما بیشتر به چشم آید. برای عضویت در این نوع سایت از تصاویر رسمی استفاده نمایید و مشخصاتی که بیان کننده توانمندی های شما است را شرح دهید و از بیان اطلاعات غیر ضروری و شخصی خودداری نمایید.
• به روز رسانی کردن تنظیمات امنیتی در شبکه های اجتماعی
با انجام تنظیمات امنیتی می توانید مانع دسترسی همه افراد به اطلاعات خود در شبکه های اجتماعی شوید. در صورت انجام تنظیمات امنیتی، تنها دوستان شما می توانند تصاویر و مطالب ارسالی شما را مشاهده کنند. 
به یاد داشته باشید حتی اگر از بالاترین تنظیمات امنیتی نیز استفاده نمایید ممکن است برخی افراد بتوانند به تصاویر و مطالب شما دسترسی پیدا کنند، پس بهتر است که از تصاویر متعارف و تصاویری که به آینده حرفه ای شما لطمه نزد استفاده کنید.
• دقت در مورد مطالب ارسالی
شاید برای شما بسیار تعجب آور باشد که حتی برخی جمله های بسیار کوتاه می توانند بسیار آسیب زننده باشند. موردی که بسیاری از افراد مشهور و سرشناس آن را تجربه کرده اند و برای آن ها تا مدت ها دردسرساز بوده است. بنابراین مطالبی را در شبکه های اجتماعی ارسال کنید که به شغل و حرفه شما صدمه نزد و بحث برانگیز نباشد. یک ایده و یا راه حل در این زمینه این است که شما شبکه های اجتماعی را که در آن عضویت دارید به اطلاع محل کار خود برسانید و چون شما می دانید که شرکت مطالب شما را مشاهده می کند، در ارسال مطالب و تصاویر دقت بیشتری به عمل می آورید.

6 پاسخ تا “کانال استخدام مشهد”

 1. علی نورزاده در ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ @ ۲۰:۳۲

  عالیه

  • زهرا کاظم زاده در ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ @ ۱۰:۴۰

   خوبه اما اگه آگهی ها جدا طبقه بندی باشند خیلی بهتره

   • خیلی ممنون
    لازمه تفکیک آگهی ها در تلگرام تعداد زیاد آگهی در یک روزه که آگهی های مشابه رو کنار هم قرار بدیم. ان شالله با افزایش اعضا و تعداد آگهی ها حتما این کار رو انجام میدیم.
    میتونید فعلا با استفاده از هشتک هایی که بالای پست ها هست آگهی های مورد نظر خودتون رو پیدا کنید.

 2. سجاد توتيان در ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ @ ۱۳:۲۶

  خيلى كانال خوبى داريد
  همين كه نياز نيست استخدامياى روزنامه هارو بالا پايين كنيم كارو آسونتر كرده،ممنون

 3. سارا عزیزی در ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ @ ۱۶:۵۱

  سلام.واقعا کانالش عالیه خیلی خوبه.
  کارها خیلی راحتر شده و آسانتر
  خیلی سریعتر شده
  خیلی هم پیشرفته
  واقعا ادمین ادم با شخصیتی هستش
  جا داره از مدیریت کانال تشکر کنم
  واقعا کاربرد سریع داره خیلی خوبه عالیه

 4. با تشکر از کانال خوبتون

ارسال نظر

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر